NEW IN- PUKY TŘÍKOLKA - Recipe for 30s

NEW IN- PUKY TŘÍKOLKA

neděle, prosince 10, 2017


Už je to nějaká doba, co jsem přemýšlela nad tím, pořídit Filipovi tříkolku. Chtěla jsem se vyvarovat situace s Laurou, kdy celkem dlouho trvalo, než si na kole zvykla šlapat. Nemohli jsme ji to vůbec naučit a já tiše záviděla sousedčiným dětem, které mimo to, že šlapaly, neměly už ani přidaná kolečka (ehm, o tom se raději rozepisovat víc nebudu :-D ).
Bylo mi několikrát razeno, abych určitě tříkolku pořídila už teď.
No, řekla jsem si, že máme doma ještě cca metr volného prostoru, tak proč ho nezastavit další károu :-D
U nás v obýváku to vypadá zhruba takto- včela, kůň, odrážedlo, tatrovka a tříkolka. Když máme doma návštěvu, alespoň má každé dítě na čem jet :-D


No, takže jsme si tříkolku vybalili, posadili na něj Filipa a hádejte co? Místo tříkolky je doma další odrážedlo :-D Pedály jsou úplně zbytečné...
Nicméně, dávám tomu čas... Jednou na způsob šlapání snad přijde, Laurinka mu náležitě pomáhá. A když mu to nejde, tak si na ni sedne sama a demonstruje.
Což je celkem zábava, vzhledem k tomu jak je vysoká (má čerstvě 4 roky a nosí 122) a jezdí na tříkolce pro mrňata (viděly jste někdy v cirkuse medvěda jezdícího na kole? Tak si to dokážete představit :-D ).


Se značkou Puky máme jenom dobré zkušenosti. Je to německá firma, která je ve svém oboru už přes 60 let, může se chlubit kvalitními výrobky, které skutečně vydrží i generace.
My tu svoji pořídili ze stránek proděti.cz , kde mimo jiné najdete kompletní výbavu pro děti- jak oblečení, obuv, hračky, tak výživu. Je to rodinná firma a na to já slyším a ráda podporuji.


U tříkolky jsem zvolila variantu FITSCH, která doplňuje nabídku "My first Puky" a je tedy určena pro nejmenší (děti od 18 měsíců). Jako velké plus jsou pro mě nehlučná kola, která oceňuji právě proto, že Filip jezdí spíše doma než venku. Vedle rozvoje smyslu pro rovnováhu se dítě učí hlavně koordinaci rukou a nohou a už zmíněného šlapání, které simuluje kruhový pohyb kroku dítěte. Pedály se točí i když dítě nešlape a jen ho tlačíte. Díky tomu může dítě snadno pochopit nový pohyb a postupně začne sám šlapat.
Tříkolka má ergonomické sedátko, řídítka s bezpečnostními koncovkami a práškový lak odolný vůči nárazům- to jsou znaky kvality PUKY.


Vánoce se blíží, takže pokud máte dítě zhruba ve věku, kdy je Pukylino už malé, ale dítě ještě nedorostlo na regulérní odrážedlo, tato tříkolka je ideální volbou :-)

A teď už k soutěži. Stránka proděti.cz do soutěže darovala 4 robotické hračky  a to 2x Nano junior (růžová, zelená nebo modrá) a 2x CuddleBot (brouček nebo včela) :-)

Takže co musíte pro výhru udělat?

Pravidla:
1. Musíte dát LIKE mému profilu na FB (tady)
2. V případě, že budete soutěž sdílet dál, budete do slosování zařazení 2x!
3. Zanechejte tady nebo na FB komentář pod soutěžní fotkou- jak jste na tom s dárky k Vánocům? Nakoupeno nebo vše na poslední chvíli? (Pokud budete komentovat a sdílet přes blog- nezapomeňte mi zanechat e-mail a jméno pod kterým Vás najdu na FB!)


Soutěž končí v neděli 19.11. a v pondělí vyhlásím vítěze.

  

You Might Also Like

20 komentářů

 1. Krásný den,

  dárečky mám skoro nakoupené, chybí mi dokoupit ještě něco pro mojí malou Sofinku. Sdílím na FB 😊

  nikca.kolinska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Já už většinu dárků pro děti nakoupených mám. Letos se u nás jelo na kvalitu, holčičky dostanou obrovský na míru vyrobený dům pro Barbie. K tomu už pak jen pár menších dárků.
  Btw Puky Pukylino jsme měli jako první odrazedlo pro dceru a byla to nej volba.
  vejvodova.adela_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na FB sleduji jako Adéla Vejvodová a na IG jako vejvodova.adela

   Vymazat
  2. Na FB sleduji jako Adéla Vejvodová a na IG jako vejvodova.adela

   Vymazat
 3. Já už mám všechny dárky nakoupené,tak už zbývá jen zabalit :) Michaela Kratochvílová, MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Většinu dárku již mam, ale vůbec nevim, kdy to zabalim, mam dvě deti a cas na balení teda nemam 😃

  OdpovědětVymazat
 5. My už máme dárky nakoupené od října. Manžel umí vybírat dárky celý rok a ušetří nás to předvánočního shonu a stresu v obchodech. Můžeme si ten čas alespoň užít bez starostí a s pravou vánoční pohodou. :)
  Petfruf@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Dárky už mám téměř nakoupené, ale zatím nejsou zabalené.
  jana.koloma@email.cz ( stejné jméno)

  OdpovědětVymazat
 7. My už máme nakoupeno a většinu jsem už zabalila. Naše dcerka začala šlapat až na šlapacím autíčku od 3 roků, druhá čeká na jaro, kdy to zkusí, ale jelikož je konstitučně slabší, tak zpíš začne na malým kole.
  irena.myslikovjanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Už mám skoro všechno, chybí jen manželovi rodiče. Ale to vyřeším rychlou návštěvou drogerie. Pro děti jsem dárky sháněla v průběhu roku a první várku balila v červenci. Pak už jsem jen měla problémy s nedostatkem balícího papíru. zhalickova@seznam.cz . Na fb Zuzana Brňová

  OdpovědětVymazat
 9. Dárky už máme nakoupené, už je pouze zabalit :-)
  Většinou se snažím nakupovat v průběhu roku, abych se vyhnula tomu Vánočnímu šílenství :-)

  Kateřina Myslivcová
  kacimura@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Já už mám vše nakoupené a za to jsem moc ráda že jsem to nenechala na poslední chvíli:)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Nakupuji už od srpna, ale ještě jeden dáreček by se pod stromeček vešel. Sdílím na FB Lucie Chmielova, witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Rok co rok si říkám, že se polepším, že nakoupím s předstihem, že budu připravená, že .... a hádejte co ... ano správně, jako každý rok mi to neklaplo, takže o víkendu umístíme dítě k manželovým rodičům a fičíme na nákupy. On to "faaakt miluje", takže předpokládám, že se štěknem ještě před prvním obchodem :-D ... Ať žije vánoční atmoška :-D :-D :-D FB: Kača Nogolová Kabilová , email: kabilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Dárečky mám letos už všechny nakoupeny, jsem ráda připravená ... a jak se říká "kdo je připraven, není překvapen" :) už se těším až uvidím reakce obdarovávaných a hlavně mého syna :)
  Sdílím na FB jako Kamča Bobková
  kam.bob@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Ještě všechny dárky nemám, ale už to mám vymyšlené co komu :D to je vždycky nejhorší, nakoupím to pak všechno naráz :) a Ježíšek bude!!! :) sleduji a sdílím na fb jako: Aneta Smeliková, email: schulzova.aneta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Já mám vše krom drobností, i zabaleno ;-) Sdílím jako Renata Ševčíková, PavlikovaRenata@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. u nás to řešíme všelijak, takže pro děti sy dcery něco nachystaly samy a já zaplatila, něco jsem tvořila a mám skoro hotovo a sdílím jako Alexandra Pavlíková (michel.ova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 17. Máme nakoupeno zabaleno. Kluci psali 30.11.hned v noci jsem objednala. Ještě Chybíš vytistene fotky místo jmenovek.Iveta
  Medif@email.cz
  Na fb sleduji jako Iveta Daniel

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)