PLNÍM SI SNY- VELKÝ MILNÍK V MÉM ŽIVOTĚ - Recipe for 30s

PLNÍM SI SNY- VELKÝ MILNÍK V MÉM ŽIVOTĚ

středa, listopadu 01, 2017


Není tajemstvím, že nedokážu posedět na místě. Pořád mám nutkání něco dělat, nějak se vyvíjet, růst, tvořit, zaměstnat se a organizovat. Jako hlavní úkol po dobu mateřské jsem si dala, že se musím rozhodnout, co chci od života. Kam chci, aby se moje kroky dále ubíraly a čeho chci dosáhnout. Už na začátku jsem věděla, že nedokážu celý život dělat práci, která mě nebaví a nenaplňuje. Než jsem nastoupila na mateřskou, tak jsem jednu takovou měla a byla jsem strašně šťastná, když jsem se dozvěděla, že čekám Lauru a dny k opuštění se krátí. Nechápu sama sebe, proč jsem neměla víc odvahy a nedala výpověď, ale minulost už člověk nezmění (proto třeba obdivuji Verunku, která tu odvahu měla a práskla s prací, která ji akorát vysávala energii, aby šla někam, kde si lidé její práce váží- a to je v dnešní době hodně důležité! Být oceněná, když vím, že dělám vše pro to, abych svoji práci dělala skutečně dobře a poctivě).

No a tak se stalo, že jsem se v průběhu přemýšlení dostala k blogování. A zaplnilo to velmi velké místo v mém životě, našla jsem něco, do čeho svoji energii vkládám ráda. Něco, co mě na pár chvil vytrhne z denní rutiny a já se ponořím do myšlenek a sleduji, jak se stránka zaplňuje písmenky. Pak vezmu foťák, který mi ukazuje nové perspektivy reality, přenáší mě do obrazců, které pouhým okem nezachytím, okamžiky pak vytvářejí obrazy, na které se ráda budu dívat i o několik let později.
Miluji co dělám. Ale... Buďme upřímní, i když bych ráda, tohle mě neuživí.


Začala jsem tedy pracovat v cestovce, což jsme potřebovali jak finančně, tak jsem si říkala, že mi to třeba pomůže až budu hledat práci- bude to dobře vypadat v životopisu. No... Vydržela jsem 2 roky a stačilo :-) Trochu jsem přecenila svoje schopnosti a možnosti a zjistila, že některé věci se holt nedají zvládat s 2 dětmi, na které je člověk v podstatě sám.

No a pak, z ničeho nic... Přišel obrovský nápad. Nápad jak hrom a já si uvědomila, že to je přesně cesta, kterou se chci ubírat. A začala dělat vše pro to, abych se dostala k výsledku.
Víte jak se říká, že vyšlete myšlenku do vesmíru a on se spojí a udělá vše pro to, aby vám vyhověl? Ono to tak ale skutečně funguje, jenom je potřeba si na ten výsledek počkat.
I když jsem původně chtěla něco jiného, zjistila jsem, že prozatím je tento nápad nerealizovatelný, protože je Filípek ještě malý a já nemůžu svoji veškerou energii a čas věnovat tomu a né dětem. Nejde to. Možná až budou oba ve školce, bude to možné :-)
Takže přišel kompromis, jiná varianta, stejně skvělá a já si alespoň osahám, co to vše obnáší :-)


A o co jde? Proč jsem byla v poslední době tak neaktivní? Čemu jsem dávala přednost?

Dámy a pánové.... Představuji vám moji chloubu, něco, čemu věřím celým svým srdcem a co mě naplňuje, něco, co mě činí neskutečně šťastnou a já doufám, že vám budu dělat taky jenom radost!

Je to tady

A L M A R K A

Můj e-shop!!!

Jsem si jistá, že hodně z vás zaznamenalo moji vášeň pro lokální značky. Že ráda podporuji domácí tvorbu, že jsem šťastná, kam společnost postupně směřuje a že nás je pořád více, kteří jsme si zamilovali stará řemesla a dokážeme je ocenit.
Jelikož není problém nakoupit ty české, tak jsem se zaměřila na moji domovinu (Slovensko, pokud někdo neví). Roste to tam jako houby po dešti a já chtěla nabídnout to nejlepší z nejlepšího. A tím myslím- KAŽDOU jednu značku mám osobně vyzkoušenou. Každá je v našem šatníku a domácnosti už přes rok, vím jakou kvalitu dané značky přinášejí a co od nich očekávat. Stojím si za nimi a miluji je celým srdcem.
A pevně doufám, že vy je budete milovat také- pokud už některé z nich neznáte :-)

Jako svoji devízu vidím to, že můžete nakoupit vše na jednom místě. A kupujete to od někoho, kdo tomu věří a svoji práci dělá s láskou :-) Pomáháte dále růst maminkám jako vy, které si třeba taky splnily sen (většina značek začínala na koleni někde v dílničce, kdy kolem nohou maminek plných snů a počínajícího vzrušení nad tvorbou něčeho originálního, běhaly děti a vznikaly tyto skvosty).

Takže hurá na stránky www.almarka.cz a podívat se, co vše u mě najdete.Hodně mi při zakládání eshopu pomohla stránka mujprvnieshop.cz , kde jsem našla hodně rad do začátků- a také věci, kterým se třeba vyvarovat. Stejně tak je momentálně mou biblí příručka ze stránek Shoptet, kterou by si měl povinně nastudovat každý, kdo s eshopem začíná.

A abych nezapomněla... Vánoce se blíží kvapem a z mé zkušenosti je nejlepší začít nakupovat už s předstihem :-) A na to vám třeba poslouží slevička, stačí zadat kód: Luni10 a máte 10% slevu do konce listopadu na vše :-)

Děkuji vám za podporu a pokud byste chtěly šířit dál, budu jenom ráda. Nebo pokud mě budete chtít podpořit, odkazuji vás na mé kanály, každý like a sledování potěší.

IG: www.instagram.com/almarka.cz
FB: www.facebook.com/almarka.cz

Děkuji a posílám vám hodně hodně pusinek a pozitivní energie, jelikož já jí teď jenom srším :-) 

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Krásné fotky, eshop vypadá dobře. Je fajn, že sis to přání splnila. Jinak já už jsem tento týden 1 Vánoční dárek koupila. Přidávám se k pravidelným čtenářům :)
  http://life-by-marie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrozně moc děkuji, vážím si podpory! :-)

   Vymazat
 2. Jé, tak tady u tebe se mi líbí. Mimochodem máš tak moc boží fotky, že to snad není ani možný! ♥ Ihned jsem na Tvůj e-shop zavítala a začala jsem šišlat roztomilostí. Máš moc krásné stránky a mít dítě, tak asi koupím od každého jeden kus :D Nedokázala bych si vybrat, a i přesto, že mi je 20 let, jsem šišlala i nad prostíráním, jsem normální? :-D
  Je dobře, že jsi našla práci, která Tě baví a naplňuje, tak to má být! Jen tak dál. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ježiš, tak to moc děkuji! Tak třeba jednou budeš nakupovat i pro někoho jiného :-) Nebo časem i pro sebe :-)

   Vymazat
 3. Obrovské gratulace ke splnění snu a objevení sebe sama a toho, kam se v životě chceš ubírat. Moc držím pěsti, aby jsi byla v tom co děláš úspěšná a spokojena ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, skutečně jsem ráda za jakoukoliv podporu :-)

   Vymazat
 4. Super, len tak dalej, je skvelé plnit si svoje sny. Mna by zaujimala taká otazočka, ak to teda nie je tajne, ako dlho ti trvalo, kým si to dala všetko dokopy a kým tvoj eshop vznikol???

  OdpovědětVymazat
 5. Váš blog jsem objevila teprve dnes. A hned jdu mrknout i na e-shop. Zaujaly mě hlavně Vaše fotky, protože sama fotím a bloguji... A navc jsem před dvěma roky touto dobou sama zaládala e-shop a psala o něm na blogu. Měla jsem podobný nápad, jako Vy, jen ty výrobky měly být z Čech. Nakonec se nepodařilo a e-shop jsem zrušila. Vám přeji z celého srdce, ať se vše daří a obchůdek Vás uživí. :)
  S pozdravem Sabina
  www.blaznivamama.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)