VYZKOUŠENO- DOPORUČENO- MUST HAVE NA CESTY - Recipe for 30s

VYZKOUŠENO- DOPORUČENO- MUST HAVE NA CESTY

pondělí, července 31, 2017

Všechny to známe. Balíme se na dovolenou a je to jak stěhování národů. Já se tentokrát balila na celé 2 měsíce a  týden předtím jsem přemýšlela, na co nezapomenout, co určitě vzít a co ne, co vůbec budeme potřebovat a jak to zabalit, abychom se vešli do auta, které by potřebovalo nutně přifouknout...
Dopadlo to tak, že po prvním měsíci jsem oddělila jednu celou cestovní tašku plnou zbytečností a nechala ji na Moravě u rodičů s tím, že v průběhu měsíce pro ni manžel sjede.
Co ale považuji za důležité maličkosti, které jsem ale 100% využila úplně na každém místě, kde jsme se nacházeli, jsem Vám sepsala.
Nejsou to základy, jako oblečení a podobně, spíš takové vychytávky, za kterými si po tom balení každý týden a přesouvání z místa na místo, stojím všemi 10 :-)

Takže co se nám osvědčilo a na co nedám dopustit?SWADDLER multifunkční osuška zn. Lodger

Když se narodila Laura, kupovala jsem takovou bambusovou utěrku a milovala ji. Když se narodil Filip, kupovala jsem další. Používala jsem je výhradně jako osušky po koupání. Jenomže se ke mě dostaly další dvě krásky od Lodgeru a já zjistila, že osuška dokáže být i něco víc.

Materiál je neskutečně lehký, prodyšný, co jsem tedy nejvíce ocenila, když jsem osušku přehazovala přes kočárek. Neplánovaně, měla jsem ji zrovna u sebe, jelikož jsme se byli koupat- a pro mě nejlepší ochrana proti slunci. Nebála jsem se, že se mi tam Filip upeče.
Používám ji permanentně po večerním koupání, když jedeme k bazénu, prostě všude. Dokonce se nám šikla když jsme jeli lanovkou z Dolní Moravy- chytl nás docela slejvák a my neměli deštníky. Swadler posloužil i jako ochrana :-)
A hlavně- je fakt obrovský! Takže se do něj krásně zakuklí i Laurinka.
Má u mě v kufru stálé místo, už jenom tím jak je tenký, skladný a multifunkční. Já mám svoje z Ondálku :-)

Cestovní sada příborů SAUVINEX

Tak pozor, tohle je rada snad pro všechny maminky, které krmí děti i mimo domov. Dokud se ke mě nedostala tato sada, permanentně jsem nosila jednu lžičku v tašce a pak ji po každém použití utírala a snažila se ji někde strčit, abych neměla upatlané komplet všechno.

Jak jsem mohla bez této malé krabičky žít??
Teď ji nosím neustále v kabelce. Je malinká, vejde se skutečně všude. V praktickém pouzdru najdete plastovou lžičku a vidličku.
Co vyzdvíhám do výšin je tvar lžičky, kterou se dá nabrat jak kaše, tak polívka! Nikde se nic nerozlije a Filipovi se dobře jí.
Po použití stačí otřít vlhčeným ubrouskem a strčit zpátky do pouzdra- pecka! Tohle byl objev roku :-) Já mám svoje z Crystal baby.

Jídelní sada SAUVINEX

Ano, Sauvinex miluji :-) Před pár měsíci jsem kupovala Filipovi skvělou lahvičku, která se mu perfektně drží, je skladná, dizajnová a hlavně se nevylije žádná voda :-)

Když jsem prvně viděla sadu na krmení, byla jsem nadšená a nadšení vydrželo doteď. Jako největší plus vyzvedávám tvar misky a lžičky. Znovu- nic z lžíce nevypadává, vejde se na ni hodně, polévka se jí skvěle a hlavně mi nevadí, když se Filip snaží jíst sám a tříská s ní o stůl- přeci jenom plast vydává lepší zvuk než kov :-D
Pod misku dáte gumovou podložku, která je součástí a miska zůstane na místě přikována. Talíř a hrníček, zatím nepoužíváme, ale netrpělivě na ně čekám :-)
Jo a dizajn je úplně boží :-)
Tuto sadu s sebou taháme všude, může totiž i do mikrovlnky a velmi lehce se umyje.
Takže pokud přemýšlíte nad první jídelní sadou, doporučuji tuhle, najdete ji třeba na Crystal baby.

Panthenol po opalování


Já vím, k tomu, abychom ho potřebovali, by moc dojít nemělo... Ale dost často zapomínáme na krém proti UV a pokud ho s sebou máme, většinou natírám děti a my už o sebe tolik nedbáme.

Takže se stalo přesně to, co se stalo a co se mi děje každé léto- spálila jsem se :-/
A největší pomocník v těchto chvílích je pro mě bezkonkurenčně vždy Panthenol. Skvěle mi místo zchladí, léčí a já ho mám neustále s sebou v kufru. A ta vůně je nepopsatelná! 

Co berete jako nepostradatelného pomocníka, když cestujete, vy? Ráda si rozšířím obzory :-)

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)