ONE LOVELY SATURDAY - Recipe for 30s

ONE LOVELY SATURDAY

neděle, dubna 09, 2017Znáte ty dny, kdy se ráno vzbudíte a víte, že vás prostě čeká úžasný den? A vůbec vám v tu chvíli nevadí, že je šest hodin a děti se dožadují snídaně. Že musíte vylézt z teplého pelíšku, i když jste toho moc nenaspali a vplout do menšího ranního kolotoče, který vždy spolehlivě začne větou: 

"Maminko, chci mlíčko."

Naplním bříška, obleču děti, dám pusu manželovi a v 9 zavírám dveře bytu. Radostně jedu směr Praha, kde se potkávám s nejlepší kamarádkou a vyrážíme do dalšího, náhodně vybraného podniku na brunch.
Daly jsme si totiž takový slib a každý měsíc zkoušíme novou restauraci, jídlo, prostředí... Je to krásná tradice a popravdě skoro jediný den, kdy se vidíme- ty měsíce utíkají a utíkají, jsme pracovně zahlceny a obě jsme rády, že si najdeme alespoň nějaký čas, který strávíme spolu.

Obyčejně se nám brunch protáhne na několik hodin, pak odcházíme do dalšího podniku na oběd a třeba jak dnes, nakonec na nákupy. Prostě úplně holčičí den, kdy vypouštím z hlavy všechny problémy, starosti, povinnosti a bavím se! (I když je pravda, že v průběhu dne několikrát volám domů, jaká je situace a jestli můj manžel stále žije- a děti posléze také :-D ). A to schledání, když se vrátím?

Umačkala bych je všechny láskou!

Než jsem vyrážela, stála jsem asi hodinu před skříní a vybírala outfit. A také zjistila, že prostě nic nemám. V průběhu 3 let jsem totiž vyházela tak 3/4 šatníku. Njn, tělo i vkus se holt po 2 dětech a dosažení určitého věku mění (čili crop top už u mě nenajdete...).

Jaký jste měli víkend vy? Je něco, na co se v týdnu těšíte? Já si třeba jdu pro nový pas a KONEČNĚ kupuji letenky do NY!!!!

A nezapomeňte se přihlásit do soutěže o 3 rodinné vstupné do Trnkovy Zahrady TADY :-) Losuji už zítra!

Jacket, Trousers, Shoes- ZARA // Sweater- H&M // Bag- RALPH LAUREN 

You Might Also Like

2 komentářů

  1. O tomhle předsevzetí každoměsíčního brunche už jsem četla na Insta - tak kde už jste všude byli? :-) Potřebuji nějaké tipy... Pěkný den!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Hele zatím jsme stihly 2 místa (chodíme jednou měsíčně), až budou 3, tak bude článek s tipy :-) A pak budeme objevovat dál, je strašně moc míst, kam zajít!

      Vymazat

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)