DIY BE MINE VALENTINE - Recipe for 30s

DIY BE MINE VALENTINE

neděle, února 12, 2017


Miluji Valentýna. Já jakožto nevyléčitelný romantik, vítám každou příležitost, kdy se do popředí dostává láska...
Slavíte? Neslavíte? Na kterou stranu se přikláníte? Já rozhodně slavím. I když můj muž ne :-D Dělám si srandu. Trochu...
Jsem si vědoma, že svátek se sem vplýžil ze západu a není náš tradiční. Nicméně proč ho neslavit? Někdo si řekne, že lásku je třeba si projevovat neustále a né jenom v den na to určený. A já 100% souhlasím. Jenomže... Ruku na srdce, kolik z vás to tak opravdu dělá? Já jsem celkem ráda, že je k tomu určený den, kdy jste prostě nuceni si na milované vzpomenout a nějak jim tu svoji velkou lásku projevit (nuceni, protože se na vás valí srdíčka ze všech stran).
Já Valentýna slavím od dětství. A začala s tím mamka. Vždy jsme si našly na skříni zavěšenou nějakou sladkou odměnu a časopis. Dokud jsme byly úplně malé, tak Méďu Pusíka, za pár let to už bylo Bravíčko a to bylo TERNO!
Takže si dokážete představit, že jsem si na svátek rychle zvykla a snažím se ho slavit dodnes. Maličkostmi. Stačí čokoláda, dobrá večeře, víno, film... Cokoliv, co projeví náklonnost.

Pro svou nejstarší jsem chtěla vyrobit něco extra. A taky kvalitně využít čas, který teď spolu doma trávíme. Tak jsme nakoupily čtvrtky, uřezaly kus hranolu a krásná dekorace nad postel byla na světě :-) 
Btw bavilo jí to prvních 10 minut :-D 

Potřebujeme:
Různobarevné čtvrtky z tvrdšího papíru
Cca půl metrový hranolek
Lepící pásku
Nit
tužku, nůžky

Postup:
Já si nejdřív vystřihla srdíčko. Zkoušela jsem ho nakreslit, ale nedopadlo to moc dobře, tak jsem si ho raději vytiskla z googlu :-) No a pak jsem ho obkreslila na barevné papíry a vystřihla. 
Dělala jsem 80 srdíček z 10 barev.
Pak jsem si nastříhala nit a srdíčka na ní lepila cca 5 cm od sebe po celé délce.
Až bylo hotovo, přivázala jsem je na hranol a ten zavěsila nad postel.
Jednoduché a přesto udělá parádu :-) Laurince se to moc líbí a já zaplácla tu holou zeď.
You Might Also Like

3 komentářů

  1. Krásna dekorace ;-) já tak nějak slavim i ne... Ale už se těším na vyrábění čehokoli se synkem ;-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji moc! No my taky slavíme/neslavíme. Jak kdy :-) Uteče to jako voda a už budete se synkem společně vystřihovat :-)

      Vymazat

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)