WEEK IN PICTURES - Recipe for 30s

WEEK IN PICTURES

neděle, října 16, 2016


Poslední dva týdny jsem strávila s dětmi u mamky na Slovensku. Pokud to nevíte- ano, jsem Slovenka. Tedy napůl. Půl života tam, půl tady. Miluji obě země a za nic na světě bych ani jednu nechtěla opustit a ztratit.
Jako tradičně nám čas uletěl, ani nevím jak. Každý den jsme něco dělali, někam s někým šli, hráli si, procházkovali a tak dále.
Přináším Vám tedy hromady fotek :-)

První dny bylo ještě hezky, tak jsme dali procházku po náměstí, stavili se v úplně nejlepší zmrzlinárně a taky jsem cestou objevila malý, zapadlý krámek, kde mají ty NEJKRÁSNĚJŠÍ baťůžky , co jsem kdy viděla. Tak jsem si jeden pořídila, co jste už asi zaregistrovali na Instagramu :-)Přišel podzim, děšť a zima :-/ Jelikož Laura už má hromady a hromady energie, kterou já osobně nejsem schopna z ní dostat (všechna sláva školce), museli jsme tedy improvizovat. Když se nedá být venku, chodíme do skvělého dětského koutku v nákupáku, kde má mega prostor na běhání a hromadu dětí k tomu. A já si zatím zajdu po obchodech (dívat se!), nebo si dám fresh v UGU. A nebo kafe a zákusek :-D


A některé dny jsme prostě byli jenom v posteli.

Tady ve městě máme snad nejlepší cukrárnu, ve které jsem kdy byla. Celá je ve stylu Francie, dokonce tam i hrají šansony. Vše, co si objednáte (od džusu přes čaj, toasty, až po zákusky) je domácí výroba a člověk se olizuje ještě pár hodin potom. Mají dětský koutek chytře oddělený od hlavní části, takže křik nikoho neruší a maminky tam mají stolečky, kde si můžou dát kafe :-) Jestli budete někdy v Nitře, doporučuji sem zajít všemi deseti!


Konečně jsem se potkala i s kamarádkou, která v létě porodila a viděla jsem krásného Huga :-) Člověk si pak velmi silně uvědomí, jak ten čas letí. Před chvilkou byl ještě Filip tak malinký a teď mi už leze po zemi a péruje na všech čtyřech!

 

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Jéé, taky bych chtěla umět tak pěkně fotit:) Fotky se ti moc povedly!
  Já zas měla dědu a chvilku i taťku (pokud se to tak dá říct) ze Slovenska, takže jsem taky částečná Slovenka a na Slováky nedám dopustit:)

  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty si hodná :-) S novým foťáčkem se fotí jedna báseň :-)

   Vymazat

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)