AUTUMN MOOD IN GREY & BEIGE - Recipe for 30s

AUTUMN MOOD IN GREY & BEIGE

neděle, října 23, 2016Tento víkend jsem moc chtěla někam vyrazit s dětmi, zažít něco, dokud není úplná zima. Bohužel, ač jsem u internetu seděla v pátek celkem dlouho, nic extra zábavného jsem nenašla. Kromě toho hlásili na sobotu déšť, tak nám nezbylo nic jiného, než zůstat doma. Nevadí, aspoň jsem si požehlila tu kupu prádla:-D
Nicméně jsme dnes vyrazili aspoň na krátkou procházku. Filip je pořád nemocný a Laura jakbysmet, tak nic náročnějšího nebylo možné.
Podzim se mi postupně začíná ukazovat v celé své kráse. Musím uznat, že člověk si s oblékáním vyhraje o moc víc, než v létě, kdy si kolikrát nic jiného než lehké šaty prostě neobleču.
Konečně jsem oblékla můj oblíbený kašmírový svetřík, který měl původně o velikost více, ale srazil se mi :-/ A to jsem u praní dávala sakra pozor, ale prostě se stalo. Nevadí, dokud není velikostně pro Lauru, tak se dá nosit i tak, funkci splnil.
Taky jsem ze skříně vytáhla rolák, který ukrývám už asi třetím rokem a konečně na něj zas přišla řada a chuť. Myslím, že letos budu roláková ve všech směrech :-)
Kabát mám už taky nějaký ten pátek, koupila jsem ho asi za čtyři stovky ve výprodeji a dělá mi pořád službu.
Co vy a víkend? Dělali jste něco zábavnějšího? :-)

Coat- ORSAY // Sweater- VAN GRAAF //  Shoes- NIKE // 
Jeans- MANGO // Bag- MANGO // Hat- MANGO

You Might Also Like

1 komentářů

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)