OFF SHOULDERS DRESS - Recipe for 30s

OFF SHOULDERS DRESS

neděle, září 18, 2016


Šaty bez ramínek jsou hitem (nebo spíše byly) letošního léta. Mně se úspěšně vyhýbaly, až jsem shodou okolností jedny našla na bazaru :-) Tak moc se mi líbily, že jsem je koupila i s tím, že je už asi moc neunosím a příští léto už budou passé.
Jenomže v tom je výhoda bazarů- není Vám tolik líto utratit pár peněz za něco, co budete mít třeba jenom jednou na sobě. Když to stojí pár korun ;-)
Slipony, co mám na noze, jsou mým věrným společníkem už pár týdnů. Prakticky je nesundavam z nohy (kecám, střídám je s Birkenstockami :-D ). Objevila jsem je tady u nás v obuvi, vyrábí je česká značka Jana a musím říct, že jsou to OPRAVDU NEJPOHODLNĚJŠÍ SLIP ON CO JSEM KDY MĚLA NA NOZE! Skutečně, upřímně. A že jsem jich vyzkoušela... Moc se mi vždy líbily, ale moje noha v tom vypadala buď jako v sádře nebo jako v klauní botě :-/
Fotit jsme jeli v rychlosti, když už zapadlo sluníčko, tak si myslím, že i fotky se vyvedly. Jsem pyšná na toho mého dvorního fotografa :-) Takže zapisuji si do notýsku- skutečně fotit až po 4 hodině odpoledne, když je nejlepší světlo (co budu dělat v zimě? :-o ).
A co vy a nákupy v bazarech nebo second handech?
Dress- BAZAR //  Shoes- JANE // Bag- CALVIN KLEIN
Sunglasses- BIJOU BRIGITTE // Choker- NA_KD

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)