PINK&WHITE - Recipe for 30s

PINK&WHITE

sobota, srpna 20, 2016


Dnešní outfit není dnešní, je nafocen ještě na dovolené, přímo z Maďarska :-) Absolutně postrádá detaily, které nejsou ani vyfocené a to ze 2 důvodů:
1. Emil měl na zádech Lauru v nosítku. A pokud nejste zvyklý chodit na výšlapy se skoro 20 kg závažím na zádech, velice těžko se pohybuje s foťákem v ruce, aby se zachytila "správná fotka". Takže tentokrát to bylo hodně rychlý.
2. Od doby, co mám zase miminko, všechny svoje osobní věci jako peněženku, mobil, klíče, rtěnku, atd. nosím v přebalovací tašce, co mi visí na kočárku. Takže jsem permanentně bez kabelky. Mohla bych si ji vzít, ale je mi k ničemu, když tlačím kočár akorát mi překáží. Takže občas si ji vezmu jenom na focení outfitu, jinak mi leží hezky krásně všechny ve skříni a čekají na velký come back :-)

Jinak k outfitu- konečně mi dorazil dlouhý denim kabát ze Zary, který by se k outfitu hodil více, nicméně tuhle jeanovku mám moc ráda a už ji nosím několik let. Toto léto jsem si moc oblíbila světlé barvy, hlavně tedy pudrovou, která mi úplně sedla. Tak ji pravděpodobně na mě uvidíte častěji :-)
Kalhoty i top jsou ze Zary. Já nevím proč, ale mám strašný problém s jeanymi ze Zary. Tohle už jsou druhé a je mi v nich tak nějak nepříjemně :-/ Materiál je zvláštní, sesouvají se mi, takže je každou chvíli musím vytahovat nahoru (není to číslováním, dělají mi to i ty druhé).
Top je na můj vkus trochu kratší, takže pro mě je nejlepší ho nosit s kalhoty s vyšším sedem. Problém nastává až ve chvíli, kdy si musím Filipa navázat do šátku, to mi vyleze všechno. A na ukazování břicha se fakt ještě necítím :-D
Jo a konečně jsem vytáhla moje oblíbené sandály.

Shirt & Jeans- ZARA //  Shoes- ATRATTIVO //
Sunglasses- BIJOU BRIGITTE
 

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)