EVERGREEN ZARA SKIRT - Recipe for 30s

EVERGREEN ZARA SKIRT

čtvrtek, července 14, 2016Tento rok mám obrovský problém s koupí sandálů. Snad nikdy v životě se mi tohle ještě nestalo. Pořád jsem měla na vše čas, u některých se mi nechtělo platit tolik peněz, tak jsem čekala na slevy, atd. A co se nestalo? Ve slevách už nebylo moje číslo, popřípadě se do slev moje vyhlídnuté sandály ani nedostaly a ty, co se mi líbily, se mezitím vyprodaly a už se mi žádné nelíbily.
Každý den jsem projížděla všechny stránky, co znám a mám ráda, zda někde něco nenajdu- představa byla jasná, jedny černé a druhé ve stříbrné barvě. 
Hodně jsem vsázela i na návštěvu u mamky, že bych něco mohla objevit tady, ale bohužel. Nic moc a když už něco, tak nebylo moje číslo. Proklatá 40!!! 
Tak jsem skončila s jednoduchými Birkenstock šlapkami v černé barvě a snad i objevila nakonec stříbrné sandály, které jsou ale stejně v rezervaci v Praze, takže bude pro ně muset zajet manžel a možná se mi nakonec ani nebudou líbit :-/
Tak tolik k mému obutí :-D 
K outfitu mohu říct jenom tolik, že tu sukni jsem ulovila ve slevách v Zaře před asi 4-5 lety a od té doby je stálicí v mém letním šatníku. Prostě ji miluji, i když někomu připomíná záclonu (ano, i to jsem slyšela :-D ).
Top & Skirt- ZARA //  Shoes- BIRKENSTOCK //
Hat- RESERVED // Watch- DANIEL WELLINGTON
// Bracelet-H&M, DELTIMO
 

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)