OH. OK - Recipe for 30s

OH. OK

středa, června 08, 2016


Cítím se skvěle! A jsem ráda, že můžu začít psát článek právě těmito slovy. Přišlo léto, které mě nabíjí neskutečnou energií. K tomu mám dvě krásné, zdravé a hodné děti. Milujícího manžela. A přešla mě lenost a já konečně vyběhla! Ale o tom budu psát až příště :-)
Jestli jste četli post před tímto, byli jsme v sobotu na pochodu pohádkovým lesem, který jsme si všichni náramně užili. Počasí přálo i v neděli, kdy jsme se po sto letech vybrali nakupovat. Konečně jsem zas v ruce držela materiály předtím, než jsem je zaplatila a byly mi doručeny domů :-)
Celý tento outfit- tedy krom tenisek- je nový a asi bude můj oblíbený :-) Tentokrát jsem v obchodě automaticky sahala po dlouhé maxi sukni, abych zakryla zbývající kilča a po volném triku na povislé bříško (z prvního porodu mám zkušenost, že se dřív než po půl roce do své původní podoby nedostane :-/ ). Z toho trika mám ale velikou radost, protože mě 100% vystihuje, tohle jsem celá já :-D
Další novinkou je klobouk, který zbožňuji! Já jsem tedy celkově na klobouky docela úchyl :-) Pár jich už mám a na jaře a v létě je nosím docela často.
Co vy a klobouky? 

Shirt & Skirt & Hat - RESERVED //  Shoes- KEDS // Bag- RALPH LAUREN 
Earings, Neckless- H&M // Watch- DANIEL WELLINGTON
// Bracelet- PANDORA

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Paráda. Tričko je bombastický. Konečně nějaký opravdu vtipný nápis :)

  Poshlife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc! Taky jsem z něj nadšená, přesně takhle totiž reaguji, když mě něco (nebo někdo) zaskočí 😂

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Děkuji a to jsem asi čtvrt hodiny přemýšlela, zda si ji vezmu 😉

   Vymazat

Děkuji za Váš milý vzkaz :-)